چگونه بهترین سیستم های تلفن ابری در  2022 را پیدا کنیم؟

هر کسب و کاری به یک سیستم تلفن نیاز دارد. یکی از مقرون به صرفه ترین راه ها برای راه اندازی یک سیستم ارتباطی یکپارچه، استفاده از سیستم های تلفن اینترنتی یا ابری است. سیستم های زیادی با قیمت های مختلف با ویژگی های مشابه در بازار وجود دارد که تصمیم گیری را دشوار می کند. بنابراین، ما محبوب‌ترین سیستم‌های تلفن اینترنتی یا ابری  را بررسی کردیم و آنها را بر اساس عواملی که برای کسب‌وکارهای کوچک مهم‌تر هستند رتبه‌بندی کردیم تا بهترین سیستم‌های تلفن ابری موجود امروز را پیدا کنیم.

نحوه انتخاب یک سیستم تلفن ابری

هنگام انتخاب سیستم تلفن ابری چندین گزینه مهم  وجود دارد. اولین  گزینه مورد توجه قیمت است. شما باید یک سیستم تلفنی پیدا کنید که بودجه شما را بر اساس تعداد خطوط مورد نیاز برآورده کند. برای مقایسه یک ارائه‌دهنده با ارائه‌دهنده دیگر، به آنچه در هزینه گنجانده شده است، نگاه کنید. که آیا قیمت‌گذاری برای خدمات رقابتی است یا خیر. شرکت هایی با اشتراک های ارزان تر معمولا بهترین عملکرد را دارند.

کیفیت تماس در تلفن ابری

کیفیت تماس نکته بعدی است که باید هنگام جستجوی یک سیستم تلفن  ابری در نظر بگیرید. تماس های قطع شده یا ایستا در خط برای تجارت مناسب نیستند. با استفاده از آزمایش‌های رایگان یا مشاهده نظرات مشتریان در مورد خدمات، کیفیت تماس را بررسی کنید.

ترکیب تلفن ابری با دیگر سیستم

بنا بر نیاز تجارتتان  باید ملاحظه کنید که ادغام   کند سیستم تلفن  اینترنتی با سایر فرایندهای تجاری شما و باعث  ساده کردن  کار و خدمات شما شود. یک سیستم تلفن ابری  را دریافت کنید که همه سیستم‌ها، از جمله برنامه‌های CRM را به سیستم   تلفن اینترنتی متصل کند.

مطالب مرتبط:  تفاوت بین تلفن ابری و سانترال

رشد سیستم  تلفن ابری

در نهایت، به دنبال سیستمی باشید که با شما رشد کند. همانطور که تجارت شما رشد می کند، تیم شما نیز رشد می کند. به دنبال راه حلی باشید که در صورت نیاز به خطوط جدید و ویژگی های جدید اضافه شود.

گزینه های مهم  برای انتخاب درتلفن ابری

آیا تماس داخلی و پیامک نامحدود وجود دارد؟ بعلاوه، پلن هایی که دارای اپلیکیشن موبایل و دسکتاپ هستند بهتر از خدمات  بدون برنامه هستند. شرکت‌هایی که تماس نامحدود ارائه می‌دهند نسبت به شرکت‌هایی که این کار را نکرده‌اند، رتبه‌بندی بهتری دارند.

سیستم های تلفن اینترنتی چیست؟

سیستم‌های تلفن  اینترنتی یا ابری به شما این امکان را می‌دهند که از طریق اتصال اینترنتی به جای تلفن ثابت، تماس‌های تلفنی برقرار کنید.

 

تماس های ابری چگونه کار می کنند؟

تماس های ابری از طریق یک پلت فرم صوتی روی پروتکل اینترنت (VoIP) کار می کنند. هنگامی که تماس را شماره گیری می کنید، ارائه دهنده خدمات اتصال را از طریق اینترنت منتقل می کند و سیگنال های دیجیتال را به سیگنال های آنالوگ تبدیل می کند تا بتوانید صحبت کننده را درک کنید.

 

مزایای سیستم تلفن مبتنی بر ابر چیست؟

مزایای کلیدی یک سیستم تلفن  ابری  شامل یک سیستم ارتباطی کاملاً یکپارچه است که می تواند در صورت نیاز گسترش یابد.