با خرید خط تلفن اینترنتی تلفنچی و مرکز تلفن ابری در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

سیستم تلفن ابری چیست؟

اساساً، یک سیستم تلفن ابری  برای  شما کسب و کارتان را از گره خوردن به یک شرکت مخابراتی رها می کند.

یک سیستم تلفن مبتنی بر ابر یا تلفن ابری، یک سرویس تلفنی است که به شما امکان می‌دهد از طریق اینترنت به جای یک خط تلفن آنالوگ سنتی که از سیم‌های مسی یا فیبرهای نوری برای برقراری ارتباط استفاده می‌کند، تماس برقرار کنید. تلفن های ابری در یک یا چند مرکز داده ایمن خارج از سایت میزبانی می شوند.

این سیستم‌های تلفن را می‌توان با دستگاه‌های مختلفی از جمله تلفن‌های سنتی با آداپتور، برنامه‌های تلفن هوشمند، نرم‌افزارهای رایانه‌ای یا تلفن‌های دارای VoIP استفاده کرد.

ارائه‌دهنده خدمات ابری telefonchy  از  اطلاعات شما نگهداری و همه چیز را مدیریت می کنند و می توانید بدون راه اندازی سخت افزار در محل شروع به برقراری تماس تلفنی از طریق اینترنت  اقدام کنید.

VoIP (Voice over Internet Protocol) فناوری است همه چیز را ممکن می کند. از طریق VoIP، سیگنال های صوتی را می توان از طریق یک اتصال اینترنتی به جای استفاده از  خطوط تلفن سنتی منتقل کرد.

چرا یک سیستم تلفن ابری را برای ارتباطات تجاری انتخاب کنید؟

قبل از رایج شدن سیستم تلفن ابری، شرکت‌ها از سیستم‌های تلفن سنتی  یا سانترال و تلفن‌های رومیزی ثابت استفاده می‌کردند.

به عنوان یک راه حل تلفن، PBX دارای چند ضعف جدی است. نه تنها کسب‌وکارها را ملزم به خرید سخت‌افزار گران‌قیمت می‌کند، بلکه کسب‌وکارها را مجبور می‌کند تعداد کاربران و تماس‌هایی را که در آینده به آن‌ها نیاز دارند را تخمین بزنند و با در نظر گرفتن حداکثر آن، خرید و تصمیم‌گیری زیرساختی را انجام دهند.

جای تعجب نیست که این تخمین همیشه با نیازهای واقعی کسب و کار مطابقت ندارد، و شرکت ها اغلب مجبور می شوند از ترس اینکه زودتر به ظرفیت خود برسند و کسب و کار خود را متوقف کنند، بیش از حد خرید کنند. اینجاست که سیستم های تلفن مبتنی بر ابر وارد می شوند.

بیش از یک سیستم تلفن ابری تلفن اینترنتی

شماره کسب و کار خود را حفظ کنید

می‌توانید به راحتی یک شماره تلفن کسب‌وکار موجود را به تلفن همراه و ثابت  منتقل کنید، چه محلی باشد، چه رایگان یا بین‌المللی. تیم تلفنچی می تواند به شما کمک کند شماره تلفن های همراه و تلفن ثابت  را همچنین شماره های رایگان را انتقال دهید و شماره تلفن شما در حین انجام انتقال فعال باقی می ماند حتی می تواند شماره های Google Voice را منتقل کند.

مطالب مرتبط:  چرا تلفن VoIP و یا مرکز تلفن اینترنتی تلفنچی را سازمان ها و شرکتها انتخاب میکنند؟

ارتباطات واقعا یکپارچه

تلفن ابری  یک سیستم تلفن داخلی است، به این معنی که شما پیام‌های فوری، ویدئو کنفرانس و سایر ویژگی‌های پیشرفته را در یک برنامه دریافت می‌کنید.

در چند دقیقه تنظیم کنید

بهترین سیستم های تلفن مبتنی بر ابر را می توان در عرض چند دقیقه راه اندازی کرد. با  تلفنچی، می‌توانید خطوط تلفن اضافه کنید، گروه‌های تماس ایجاد کنید، و ساعات کاری خود را در حساب آنلاین خود به صورت بلادرنگ تنظیم کنید. این یکی از بزرگترین مزایای داشتن یک راه حل ابری است، و شما نمی توانید این کار را با سیستم تلفن PBX انجام دهید (که روزها یا هفته ها طول می کشد تا کاری مشابه انجام شود).

UCaaS + CCaaS کاملاً یکپارچه

اگر تیم های مرکز تماس دارید و به چیزی بیش از یک سیستم تلفن ابری نیاز دارید، تلفنچی یک پلت فرم مرکز تماس ابری دارد که واقعاً سیستم تلفن آن یکپارچه شده است برای بررسی یک  پکیج محصول رزرو کنید!و آن را در عمل ببینید

از دستگاه های خود استفاده کنید

هر سیستم تلفن ابری باید دارای یک برنامه دسکتاپ و تلفن همراه باشد. برنامه‌های نرم افزاری هم   در iOS، Android، PC و Mac کار می‌کنند و حتی در مرورگرهای وب کار می‌کنند تا بتوانید از رایانه یا تلفن همراه خود تماس برقرار کنید. دیگر نیازی به تهیه تلفن های رومیزی نیست (مگر اینکه بخواهید.)

به یک سیستم تلفن ابری نیاز دارید که بیشتر از تماس های تلفنی به شما بدهد؟

برای یک دوره آزمایشی ثبت نام کنید تا از تلفنچی استفاده کنید و یک شماره تلفن مجازی راه اندازی کنید.

انتقال تماس به تلفن همراه شما

با تلفنچی، می‌توانید تماس‌های تلفنی را به تلفن همراه خود فوروارد کنید چه کسی می گوید که باید از روی میز خود تماس بگیرید؟ سرویس تلفن ابری شما باید به شما این آزادی را بدهد که از هر کجا تماس بگیرید (و هرگز دوباره تماسی را از دست ندهید).

مسیریابی و انتقال آسان تماس

تماس های دریافتی را تنها با دو کلیک انتقال دهید. حتی می توانید یک منوی پاسخگوی صوتی IVR یا تعاملی را در تلفن ابری تنظیم کنید تا مشتریان شما به سرعت به جایی که باید بروند هدایت شوند.

مطالب مرتبط:  تنظیم ساعت کاری در مرکز تلفن ابری تلفنچی

تماس سه طرفه (یا بیشتر).

آیا نیاز به آوردن شخص دیگری برای تماس دارید؟ برخی از خدمات تلفن VoIP برای تماس‌های سه‌طرفه و تماس‌های کنفرانس هزینه اضافی از شما دریافت می‌کنند، اما با  تلفن ابری، آنها به‌صورت رایگان به عنوان بخشی از ابتدایی‌ترین طرح قیمت‌گذاری گنجانده شده‌اند.

رونوشت تماس های لحظه ای

فناوری منحصربه‌فرد هوش مصنوعی تلفن ابری نه تنها تماس‌ها را در زمان واقعی نمایش میدهد، بلکه دارای یک اتوماسیون پس از تماس است که خلاصه‌ای از موارد اقدام و ماه را برای شما ارسال میشود.

آیا یک سیستم تلفن ابری برای تجارت شما ارزشمند است؟

تلفن های سنتی با اتصال سیستم های تلفن به شبکه عمومی کار می کنند. این شبکه ها از یک شبکه دیجیتال خدمات یکپارچه (ISDN) یا یک شبکه تلفن سوئیچ شده عمومی (PSTN) برای برقراری تماس استفاده می کنند. در تنظیمات مدرن تر، تلفن های سنتی می توانند از طریق VoIP کار کنند، که خطوط تلفن را از طریق اتصالات اینترنتی اجرا می کند.

سیستم های تلفن ابری این مفهوم را فراتر می برند. تلفن ها به هیچ وجه از طریق شبکه های سنتی هدایت نمی شوند. در عوض، ارتباط صوتی از طریق یک سیستم اینترنتی میزبان شخص ثالث هدایت می شود. می توان از فناوری تلفن سنتی استفاده کرد، اما لازم نیست. در عوض، هر دستگاه رایانه ای می تواند از تماس ابری برای ارتباط صوتی استفاده کند.

به طور معمول، صدای مبتنی بر ابر نسبت به خطوط تلفن سنتی یا VoIP ارزان‌تر است، زیرا می‌توان آن را با خدمات ابری اضافی همراه کرد. تماس ابری منبعی ارزان برای ارائه دهندگان است.

چگونه متوجه می شوید که کسب و کار شما به سیستم تلفن ابری نیاز دارد؟

سیستم‌های تلفن مبتنی بر فضای ابری در مقایسه با سیستم‌های تلفن سنتی با تجهیزات سنگین، سبک و نسبتاً ارزان هستند، اما ممکن است برای هر کسب‌وکاری مناسب نباشند. برای تعیین اینکه آیا باید یک سیستم تلفن تجاری مبتنی بر ابر خریداری کنید، عوامل زیر را در نظر بگیرید.

تجهیزات: اگر از صفر شروع می‌کنید و می‌خواهید تجهیزات را به حداقل برسانید، سیستم‌های تلفن ابری یک گزینه عالی هستند. تلفن های Cloud به طور کامل روی رایانه رومیزی یا دستگاه تلفن همراه کار می کنند و سخت افزار اضافی را اختیاری می کنند. با این حال، اگر قبلاً تعداد زیادی تجهیزات سیستم تلفن سنتی دارید که نمی‌خواهید هدر دهید، قبل از ثبت نام با یک ارائه‌دهنده، مطمئن شوید که با سیستم‌های ابری مدرن سازگار است.

مطالب مرتبط:  قیمت  سیستم تلفن اینترنتی چقدر است؟|تلفنچی

هزینه ها: سیستم های تلفن ابری هزینه های نصب و نگهداری را که در بسیاری از سیستم های تلفن سنتی اجتناب ناپذیر است، حذف می کنند. با این حال، برخی از سیستم‌های تلفن مبتنی بر ابر دسترسی به طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها مانند کنفرانس ویدیویی و تجزیه و تحلیل احساسات هوش مصنوعی را ارائه می‌دهند. با این حال، شما برای این ویژگی های اضافی هزینه خواهید کرد، بنابراین قبل از خرید به دقت در نظر بگیرید که آیا به این ویژگی ها نیاز دارید یا خیر. برخی از ارائه دهندگان تلفن ابری نسخه های کوچک شده ای را ارائه می دهند که ممکن است برای شرکتی که به خدمات تلفن اولیه نیاز دارد مناسب تر باشد.

قابلیت اطمینان: خدمات تلفن مبتنی بر ابر به یک اتصال اینترنتی پایدار و ثابت متکی هستند. اگر اینترنت شما غیرقابل اعتماد است، سیستم تلفن ابری ممکن است برای شما مفید نباشد مگر اینکه ابتدا بسته اینترنت خود را ارتقا دهید.

مدیریت داده: با ارائه‌دهنده خدمات ابری از هر نوعی، داده‌ها به جای سرورهای محلی توسط شخص ثالث ذخیره و مدیریت می‌شوند. این می تواند برای کسب و کارهای کوچک بدون منابع اختصاصی فناوری اطلاعات مفید باشد، اما برای کسانی که می خواهند کنترل کامل بر داده های خود داشته باشند، ممکن است یک اشکال باشد. نحوه استفاده کسب‌وکارتان از داده‌های خود و شیوه‌های امنیتی هر ارائه‌دهنده‌ای را که برای کار با آن انتخاب می‌کنید، در نظر بگیرید.

مزایا و معایب سیستم های تلفن مبتنی بر ابر چیست؟

سیستم‌های تلفن مبتنی بر ابر به طور فزاینده‌ای محبوب می‌شوند زیرا کسب‌وکارها با استفاده از خدمات دیجیتال و مبتنی بر اینترنت سازگار می‌شوند، اما هنوز مهم است که تمام جنبه‌های سیستم‌های تلفن مبتنی بر ابر را قبل از تصمیم‌گیری در مورد اینکه آیا یکی از آنها برای شرکت شما مناسب است ارزیابی کنید.

مزایای سیستم های تلفن مبتنی بر ابر

مقرون به صرفه: مانند بسیاری از سرویس های ابری، مزیت اصلی سیستم های تلفن مبتنی بر ابر هزینه پایین آنهاست. از آنجایی که تمام تماس های شما از طریق اینترنت انجام می شود، فقط هزینه اتصال اینترنت خود به عهده شماست

Table of Contents