سیستم های تلفن ابری  یا اینترنتی برای کسب و کارها

هر کسب و کاری با مشتریان و مشتریان هدف خود ارتباط برقرار می کنند رایج ترین راه برقراری ارتباط صوتی است که تقریباً توسط همه مشاغل در سراسر جهان استفاده می شود. به‌طور سنتی، کسب‌وکارها باید کارهای طاقت‌فرسا خرید شماره‌ها از اپراتورهای مخابراتی، راه‌اندازی سخت‌افزار گران قیمت و سپس مدیریت کل عملیات را انجام دهند. بدترین بخش این بود که راه‌اندازی گران بود و مدت زمان زیادی را منجر میشد  که  درنهایت منجر به قطع تماس‌ها، تأخیر در پاسخگویی، کیفیت پایین ارتباط و بسیاری موارد دیگر شد که منجر به ناامیدی مشتریان شد.

فن آوری تلفن ابری یا اینترنتی

اما با روی کار آمدن فناوری ابری، سیستم‌های تلفنی به سمت ابری حرکت کردند. سیستم‌های تلفن تجاری در فضای ابری با هزینه‌ای جزئی نسبت به سیستم‌های سنتی در دسترس هستند، به علاوه سیستم‌های تلفن مبتنی بر ابر بسیار قوی‌تر، قابل اعتمادتر و کارآمدتر هستند. از این رو، آنها راه حل های پیشرو برای هر شرکت بزرگ یا کوچک هستند. سیستم‌های تلفن مجازی فرصتی را برای کسب‌وکارهای کوچک فراهم می‌کنند که  با هزینه بسیار کم، با شرکت‌های بزرگ رقابت کنند.

عدم نگرانی  سخت افزار افزایش و یا کاهش نیروی کار

کسب و کارها این مزیت را دارند که نیروی کار خود را در هر زمان افزایش یا کاهش دهند بدون اینکه نگران هزینه راه اندازی خطوط اضافی باشند. آن‌ها می‌توانند هر تعداد اپلیکیشن  که نیاز دارند اضافه کنند تا حجم تماس افزایش یابد یا در صورت نیاز، هر زمان که بخواهند این برنامه‌های ااضافی و حتی داخلی های اضافی  را غیرفعال کنند.

مطالب مرتبط:  اهمیت ضبط مکالمات تلفنی در مرکز تلفن ابری

نیروی کار سیار با  تلفن اینترنتی

با یک سیستم ابری، می توانید با سهولت کامل در چندین مکان با هم کار کنید . می‌توانید تمام تماس‌های کاری خود را به دستگاه دلخواه خود هدایت کنید. همه کارمندان، از جمله دفاتر خانگی و کارگرانی که در حال حرکت هستند، می‌توانند از هر جایی دسترسی داشته باشند و در نتیجه بهره‌وری و حفظ مشتری را افزایش دهید.

راه اندازی آسان در تلفن ابری یا تلفن اینترنتی

به راحتی سیستم ارتباطی شرکت خود را در فضای ابری راه اندازی کنید. بدون سخت افزار حجیم گران قیمت که به فضای اختصاصی نیاز دارد. بدون دردسر نصب تجهیزات نیازی به کار با کابل نیست.

ارتباطات یکپارچه

ادغام ارتباطات یک شرکت با ابزارهای تجاری آن به افزایش کارایی کسب و کار کمک می کند. کارمندان را قادر می‌سازد تا از هر کجا که هستند با هم ارتباط برقرار کنند و از این طریق حضور تجاری ثابتی را برای افزایش بهره‌وری فراهم می‌کنند.

صرفه جویی در هزینه ها با تلفن ابری

هیچ تجهیزات سخت افزاری برای اجرای موفقیت آمیز سیستم تلفن PBX ابری مورد نیاز نیست، که باعث صرفه جویی در هزینه می شود. بدون هزینه راه اندازی، اجاره ماهانه، هزینه تعمیر و نگهداری مورد نیاز است که به کاهش هزینه و افزایش سود کمک می کند.

 

بهبود خدمات مشتری با تلفن گویا یا  تلفن ابری

گزینه های خوشامدگویی سفارشی، پست صوتی،  جا به جایی و غیره به کسب و کار اجازه می دهد تا با مشتریان در ارتباط باقی بمانند، در نتیجه تجربه مشتری را با خدمات و تداوم بهتر افزایش دهد

مطالب مرتبط:  چگونه با مرکز تلفن ابری و تلفن گویا  هزینه های جانبی کسب و کار ها کاهش می یابد؟ |تلفنچی

 

پلتفرم سیستم تلفن ابری یا cloud phone

تلفن ثابت / تلفن همراه

تیم شما می تواند از هر دستگاهی تماس بگیرد تا بهترین خدمات را به مشتریان شما ارائه دهد. دیگر خبری از تماس های از دست رفته یا لیست پست صوتی بزرگ نیست. از انعطاف پذیری بیشتر لذت ببرید – از هر شماره با سهولت کامل استفاده کنید.

PC/Mac/Window

بدون توجه به جایی که هستید با استفاده از هر لپ تاپ یا رایانه شخصی یا مک با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. نحوه مدیریت تماس‌های مشتریان و حتی انجام امور تجاری را ارتقا دهید به راحتی در محل خود کار کنید.

اپلیکیشن موبایل

iOS یا Android، همه آنها را تحت پوشش قرار دادیم. کسب و کار خود را فراتر از مرزها ببرید. تماس های مشتری را از هر کجا دریافت کنید. با برنامه‌های iOS یا Android ما حتی در حرکت نیز لذت ببرید.

تلفن گویا چند سطحی

با تلفن گویا  می توان تلفن های گویا های  چند سطحی ایجاد کرد و تماس ها را به چندین تیم هدایت کرد.

فقط  با یک دکمه کلیک برای تماس را در وب سایت یا برنامه تلفن همراه بفشارید و به مشتریان اجازه دهید از هر کجا با شما تماس بگیرند، در نتیجه کیفیت  و تجربه کلی مشتری را بهبود ببخشد.

انتقال، پست صوتی و خوش آمد گویی

مسیریابی و انتقال تماس به همکاران در هر نقطه از جهان بدون هیچ مشکلی. اگر کسی برای تماس در دسترس نیست، به راحتی تماس ها را به پست صوتی هدایت کنید. تبریک های سفارشی را بر اساس منطق کسب و کار خود ایجاد کنید تا به راحتی با شما ارتباط برقرار کنید

مطالب مرتبط:  تلفن اینترنتی رایگان  و برقراری تماس اینترنتی رایگان در سال 2022|تلفنچی