چگونه با تلفن ابری تلفنچی کسب و کارمان را اتوماتیک کنیم ؟

سیستم های تلفن ابری  یا مرکز تلفن اینترنتی ، فهرستی طولانی از انواع مشخصات و قابلیت ها را دارند که امکان مدیریت بهینه و کارآمد کسب و کار را برای شما فراهم میکنند. درصورت اتوماتیک سازی برخی فعالیت ها و وظایف که شما و کارمندانتان هم اکنون آنها را به صورت دستی انجام میدهید، زمان زیادی  با تلفن ابری برای شما ذخیره خواهد شدکه یکی از آن قابلیتها صندوق صوتی در مرکز تلفن ابری میباشد که  کارمندان نیز بهره وری بیشتری در طی یک روز کاری خواهند داشت.

اگر میخواهید با مشخصات و قابلیت های  مرکز تلفن ابری آشنا شوید با  مقالات تلفنچی همراه باشید :

عدم نیاز به سخت افزار:

صندوق صوتی از دیگر قابلیتهای و مزایای  مرکز تلفن اینترنتی است، صندوق صوتی در مرکز تماس تلفچی همانند پیغام گیر در تلفن های عادی عمل می کند  ولی بی نیاز به سخت افزار تلفن میباشد  و تماما به صورت نرم افزاری  ارائه میشود.

( لطفا مقاله سیستم تلفن اینترنتی را مطالعه نمایید)

و زمانی کاربرد  دارد که  وقتی تماسی از سمت مشتری گرفته میشود و اپراتور  قادر به پاسخ گویی نیست یا ساعات افلاین کاری میباشد تماس به صندوق صوتی مرکز تماس تلفن ابری  هدایت و ذخیره   میگردد و در هر زمانی  که اپراتور قادر به دریافت پیامها میباشد آنها را دریافت خواهد کرد   این یکی از مزایای خوب در هرکسب و کاری است  که هیچ پیامی از دست نمیرود.

چگونه  از تلفنچی صندوق صوتی دریافت کنیم؟

روش کار به این صورت است که پس از ثبت نام  در تلفنچی  در سناریوی ارسالی مرکز تماس  قید میکنید که صندوق صوتی در کدام قسمت سناریو تماس وروردی  باید قرار بگیرد  که هم  در قسمت ساعات کاری  قرار بگیرد که در اینن صورت  اگر اپراتور قادر به  پاسخ گویی نباشد پیام  به صندوق صوتی منتقل میگردد و هم میتواند در ساعات غیر کاری قرار بگیرد که در این صورت  مشتریان در هرصورت میتوانند پیام خود را اعلام کنند تا در اسرع وقت متصدی مربوطه به انجام امور بپردازد.

مطالب مرتبط:  سیپ ترانک (SIP Trunk) چیست و چگونه کار می کند؟

 

تیم تلفنچی بابت مطالعه  مقاله کاربرد صندوق صوتی در مرکز تماس ابری  تلفنچی از شما سپاسگزار  است

برای خرید و مشاوره قیمت  مرکز تلفن ابری کلیک کنید.